Diagnostyka obrazowa raka prostaty. Kurs ONLINE

Druga Edycja

Szkolenie jest częścią cyklu „MR i TK Jama brzuszna i miednica” i powstało w odpowiedzi na potrzebę pogłębienia tematów związanych z diagnostyką raka prostaty.

Podczas części wykładowej zostanie przedstawiona diagnostyka raka prostaty, skala PI-RADS oraz dokonywanie oceny w trakcie leczenia i po jego zakończeniu. Następnie odbędą się warsztaty on-line, w trakcie których zostaną omówione i dokładnie przeanalizowane przypadki pacjentów.
Kurs trwa około 8 godzin.

Program

Wykłady online (2-13.11.2023)
'
Diagnostyka raka prostaty
'
Skala PIRADS
'
Ocena w trakcie leczenia i po zakończonym leczeniu
'
Prezentacja przypadków
W ramach kursu każdy uczestnik uzyska 12 dniowy dostęp do wykładów online w formie nagrań video. Materiały można odtwarzać w dogodnym dla siebie czasie w terminie od 2.11 do 13.11.2023.

Warsztaty online - 4.11.2023 (sobota)
16:00-18:00
Prezentacja przypadków + pytania do prowadzącego
Podczas warsztatów on-line, zostaną omówione i dokładnie przeanalizowane przypadki pacjentów. Nagrania z części warsztatowej będą dostępne do poniedziałku 13.11.2023.
Program może ulec niewielkim zmianom.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed rozpoczęciem kursu uczestnik otrzymuje drogą mailową dane dostępowe do materiałów online. Warsztaty online odbędą się przez aplikację Microsoft Teams (pobierz aplikację).

Uczestnik kursu jest uprawniony do uzyskania 8 punktów edukacyjnych. Warunkiem otrzymania punktów jest rozwiązanie testu. Test składający się z 10 pytań jednokrotnego wyboru uznaje się za zaliczony w momencie udzielenia 70% prawidłowych odpowiedzi.

Warunki rezygnacji z uczestnictwa w kursie określone są w Regulaminie.Termin: 2-13.11.2023
Kierownik naukowy:
dr n. med. Jakub Pałucki
Kurs ONLINE


REJESTRACJA
1120 PLN
Rejestracja możliwa do 30.10.2023

O zapisie decyduje kolejność wpłat

Partner kursu
www.medipage.pl