O NAS


Centrum Edukacji Obrazowej CEDUS powstało w 2003 roku w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie środowiska lekarskiego na wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne. 

Głównym celem Centrum jest doskonalenie umiejętności lekarzy w zakresie diagnostyki obrazowej: ultrasonograficznej i radiologicznej. Nasze wysiłki ukierunkowane są na działalność dydaktyczną i stworzenie w pełni profesjonalnego ośrodka szkoleniowego, w którym lekarze mogą poszerzać swoją wiedzę teoretyczną oraz zdobywać nowe umiejętności praktyczne. W ramach kursu zapewniamy wykłady i ćwiczenia z diagnostyki obrazowej pod nadzorem wykładowców oraz możliwość wykonania samodzielnych badań w przypadku kursów USG. 

CEDUS oferuje kursy weekendowe na różnych poziomach zaawansowania, trwające od 1 do 3 dni. Nasze szkolenia mają wartość od 10 do 25 punktów edukacyjnych, w zależności od długości trwania kursu (1 godzina zajęć = 1 punkt edukacyjny). Ponadto uczestnicy otrzymują punkty przyznawane przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne (1 godzina zajęć = 1 punkt PTU). Zdobyte punkty potwierdzone są certyfikatem, który uczestnik otrzymuje po odbyciu kursu. 

Mediteka Sp. z o.o. organizator kursów CEDUS została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. 

CEDUS współpracuje także z wydawnictwem medycznym MediPage (www.medipage.pl), specjalizującym się m.in. w tematyce diagnostyki obrazowej. 

Wciąż się rozwijamy i staramy się odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata, dlatego wprowadziliśmy ofertę kursów online oraz tzw. kursów hybrydowych, gdzie mogą Państwo zdecydować o formie uczestnictwa: tradycyjny udział w kursie stacjonarnym lub udział online. Liczymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem. 

Do zobaczenia na kursach!